slušný pivo, hezké prostředí a zajímavé s kolegy využít "žirafu"... zajímavé spestreni, ale už toho nikdy nevyužiji... pivo po chvilce zvětrá a člověk ho nevychutna tak, jako každý pulitr zvlášť...(máš názor, ale ta sranda za to stála) zvláště dobré pivo se musí vychutnat...
jídlo dobré, ceny na velké město příznivé... |