Vše o Pivovárku U Pašáka
Reakce na:
Pro mě nejslabší hráč na plzeňském kolbišti minipivovarů. Na čepu jeden, nijak skvělý, ležák, to je na pivovar slabota. Byla to moje třetí návštěva a asi poslední...

CAPTCHA imageZavřítUložit