Vše o pivovaru Bahno Pardubice
Reakce na:
Nechápu jak jsem mohl skoro tři měsíce chodit kolem a nevšimnout si ho. Navštíveno s přítelkyní,dali jsme si Wiener které nám moc chutnalo pro svojí sladkou chuť,dokonce tak že jsme se sem téhož dne ještě vrátili ale už byl pouze Weizen, klasický pšeničný ležák. Pivo jde na dračku, výčepní se sem vyloženě hodí, prostředí jako z bufetu minulého režimu musí učarovat každého aby se sem rád vrátil.

CAPTCHA imageZavřítUložit