Vše o Pivovaru Černá Hora
Reakce na:
Už léta se tam snaží uvařit pivo. Zatím bezúspěšně. Vždy po pár letech ochutnám a opět prchám. Vodovaté pivo bez jakékoli jiskry (teď mám na mysli Páter.)

CAPTCHA imageZavřítUložit