Vše o Pivovárku U Pašáka
Reakce na:
Já to tady mám rád, byť přívětivost interiéru nic moc. Ale pivo je výtečné, obsluha zpravidla hezká, jídlo chutné. Rád se vracím

CAPTCHA imageZavřítUložit