Berries Bastard
Máte rádi angrešt a červený rybíz? Ano? My taky. Přišlo nám super ho zkusit dát do kyseláče. Jak už je našim zvykem, použili jsme čerstvé ovoce, rozdrtili ho a udělali z něj pyré. Obojí poznáte už na vůni a pak si ho vychutnáte i v chuti.
Jméno, přezdívka nebo uživatelský email odesílatele musí být nastaven.
Emailová adresa musí mít odpovídající formát a smí obsahovat pouze povolené znaky (např. 'chlastej@pivo.cz').
Komentář musí obsahovat nějaký text.
Napište své informace a poznatky o daném pivu.
Opište kontrolní kód*:
Zavřít
Uložit