Historie a současnost Pivovaru Radouš

pivovarV krásné, milé a příjemné obci Druztová pivovar historicky nikdy nestál. Chtěli bychom jej s paní sládkovou a s pomocí v našem novém obydlí vybudovat jakoby tu stál od nepaměti.

Každý z vás se může při svých cestách již teď zastavit a podívat se, jak vzniká pivovarská brána a chmelnice, může posedět, pokud počasí dovolí a dát si sklenici čepovaného piva od Radouše.

Pivovar je ve výstavě, ale v Druztové funguje naše pivovarská hospůdka s 6ti druhy našeho piva na čepu, jmenuje se Stodolní hospůdka.
Zdroj:Stránky Pivovaru Radouš, 2016

Vepřové hody a 3. ALE fest

Kdy:07.04.2018 10:00do:08.04. 02:00Obec:DruztováZdroj:Pivovar Radouš Druztová

Stejně jako minulý rok i letos proběhnou v sobotu 7.4. v Stodolní hospůdka Druztová vepřové hody spojené s přehlídkou našich piv a hlavně těch svrchně kvašených, kterých bude celkem 5 druhů. Těšit se můžete na ukázku výroby zabijačkových specialit včetně ochutnávky a večer na živou muziku. Na čepu kromě našeho piva bude tradičně i Pilsner Urquell a Gambrinus. Za příznivého počasí bude připraveno venkovní posezení. Doufáme, že opět dorazíte v hojném počtu a vytvoříte perfektní atmosféru jako minulý rok! :)

Doporučujeme rezervaci míst prostřednictvím našeho fb, nebo na tel. 734 567 154!