Pivotéka pivovaru Primátor

piva pivovaru Primátor setříděná podle objemu alkoholu

Primátor Nealko

světlé nealkoholické pivo
Primator 08
ilustrační obrázek
Nealkoholické slabě prokvašené pivo s jemnou hořkostí a osvěžujícím řízem.
Způsob výroby náchodského nealka, které je v pivovaru produkováno již od roku 1983, se maximálně přibližuje svým charakterem výrobě klasického piva. Od počátku bylo záměrem vytvořit pivo bez alkoholu vhodné pro řidiče, které však nepřipraví zákazníka o jedinečný chuťový zážitek, který v něm vyvolá tradiční český ležák. Pivovar se stal průkopníkem výroby. Toto pivo začal vařit jako druhý v republice a od té doby byla technologie ještě několikrát upravovaná, aby chuť odpovídala nejnáročnějším požadavkům. Pivo má pískově zlatavý nádech a zářivě bílou pěnu. Je pouze jemně prokvašené a chutná výrazně po původních surovinách, zejména maltózových cukrech, které jsou vyextrahovány ze sladů z jižní Moravy. Nejlepší je hodně vychlazené – na 6 °C.
Primator 08
Non-Alcoholic Beer
světlé nealkoholické pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

Obj: 0.5%
Složení:voda, ječné slady, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 30l
Hodnocení:

Primátor Chipper grep

světlý pšeničný ochucený míchaný nápoj
2012
Primator 06
ilustrační obrázek
Osvěžující nápoj s výraznou ovocnou příchutí a příjemnou hořkou chutí růžového grepu v kombinaci s aromatickým pšeničným pivem.
CHIPPER je osvěžující nápoj s výraznou ovocnou příchutí a příjemnou hořkou chutí růžového grepu podtrženou dozníváním chmelové složky pšeničného piva. Originální navinulá chuť grepu v kombinaci s aromatickým pšeničným pivem vytvořila ideální svěží perlivý nápoj pro horké letní dny či společenské a sportovní aktivity. Nápoj je určen nejen milovníkům piva vyhledávajícím nové chuti, ale i ženám, mladým lidem a vůbec všem konzumentům, kteří hledají osvěžení, chtějí nabrat energii, zároveň zůstat fit a dobře naladěni. Ostatně již samotný název CHIPPER v překladu znamenající živý, čilý, čiperný evokuje přicházející chuťové zážitky. Nápoj se nejlépe vychutná při teplotě okolo 6-7 °C ve značkové sklenici doplněný o plátek čerstvého citrusového ovoce.
Primator 06
Radler
světlý pšeničný ochucený grapefriutový míchaný nápoj svrchně kvašený nefiltrovaný pasterizovaný

Obj: 2%
Plnění:NWR 0.5l / KEG 30l
Hodnocení:

Primátor Světlý

světlé výčepní pivo
Primator 14
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo s odpovídající střední plností, s jemnou hořkostí a středním řízem, s čistou chutí a chmelovým aroma.
Mírně prokvašené pivo přímo stvořené pro letní horké dny a večery. Ideální pro zahnání žízně a doplnění tekutin v těle. Oblíbené během dovolených, na výletech, při různých akcích, ale i v běžném životě každého Čecha. Slabou intenzitu lahodně nahořklé sladové chuti dotváří střední plnost a výrazný osvěžující říz. Podáváme v silném skle s širokým hrdlem a uchem, které je vynikající pro zachování teploty, podpoří jemnou chuť piva, a ze kterého, zejména díky tvaru, výrazně čiší příjemné aroma tohoto zlatavého moku.
Primator 14
Czech Pale Lager
světlé výčepní pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

Obj: 4%
Složení:voda, ječný slad, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 30l,50l
Hodnocení:

Primátor Diamant

světlé diabetické pivo
Primator 01
ilustrační obrázek
Hluboko prokvašené pivo s jemnou hořkostí, středním řízem a čistou chutí.
Pivo nesoucí přívlastek „se sníženým obsahem cukrů“ je tvořeno speciálně pro konzumenty trpící problémy zažívacího ústrojí či diabetiky. Je silně prokvašené, čímž ztrácí svoji výraznou plnost a redukuje sacharidy a bílkoviny zatěžující organismus. Pakliže patříte ke každodenním fandům českého piva a máte zdravotní potíže, tohle je zdravý způsob jak si zlepšit trávení a dopřát si to, co Vám chutná. Na kořenu jazyka je cítit jemná chmelová hořkost a v pozadí chuti kvasnice. Má světlou obilnou barvu a lehkou pěnu. Oceněno svazem diabetiků.
Primator 01
Special Beer
světlé diabetické pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

Obj: 4%
Složení:voda, ječný slad, cukr, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l
Hodnocení:

Primátor Antonín

světlé výčepní pivo
2017/04
Primator 20
ilustrační obrázek
Plnosladové výčepní pivo, jehož základem je slad dvou odrůd Malz a Bojos, vhodných pro český typ piva. Hořkost piva obstarávají chmele Žatecký poloraný červeňák a Sládek, a samozřejmě nutno vyzdvihnout i vynikající vodu z Adršpašsko-teplické pánve. Zvolený technologický postup, vaření na tři rmuty, dává pivu výraznou sladovou plnost, přidávání chmele během varu na třikrát pak intenzivní chmelovou hořkost a vůni s dlouhodobým dozníváním.
Czech Pale Lager
světlé výčepní pivo spodně kvašené


Hodnocení:

Huhňák STANDARD 10°

světlé výčepní pivo
Primator 21
Pivo vařené na zakázku pro firmu CBA Nuget, na základě jasně specifikovaných kritérií podle staré receptury Františka Huhňáka.
Czech Pale Lager
světlé výčepní pivo spodně kvašené

EPM:10°
Hodnocení:

Primátor Špringl

sezónní světlý ležák
Primator 18
ilustrační obrázek
Uvařením piva ŠPRINGL jsme chtěli složit poctu po staletí trvající tradici pěstování chmele na našich vlastních chmelnicích v Polepských Blatech. Jmenovitě člověku, který celý svůj život chmelu zasvětil a díky němuž máme v pivovaru k dispozici to nejlepší české zelené zlato. Světlý ležák nese jméno Ing. Vladislava Špringla, nositele titulu Rytíř Chmelařského řádu, uděleného významnou mezinárodní institucí založenou v roce 1371 v Dijonu.
Primator 18
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený nefiltrovaný pasterizovaný

Obj: 4.5%
Plnění:KEG 30l,50l
Hodnocení:

Huhňák MAXX 11°

světlý ležák
Primator 22
Pivo vařené na zakázku pro firmu CBA Nuget, na základě jasně specifikovaných kritérií podle staré receptury Františka Huhňáka.
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený

EPM/Obj:11° / 4.5%
Hodnocení:

Primátor Stout

tmavý ležák
2002
Primator 13
ilustrační obrázek
Svrchně kvašené pivo, s výraznou chutí praženého ječmene, silnou hořkostí, ovocnými tóny, krémovou plností a smetanovou pěnou.
Primátor Stout byl připraven postupem svrchního kvašení s použitím čtyř druhů ječných sladů, ovsa a praženého ječmene. Chmel pro přípravu pochází z anglického hrabství Kent. Původem Britské jsou i použité kvasnice a originální technologický postup. Výsledkem je sytě černé pivo s výraznou chutí praženého ječmene, silnou tvrdší hořkostí, ovocnými tóny, krémovou plností a smetanovou pěnou. Nejlépe chutná s plody moře, ústřicemi, sardinkami a uzenými rybami. Vhodný je i ke steakům, šunce, uzeným masům a dnes stále populárnějšímu grilování. Velmi dobře se rovněž hodí pro zapití čokoládových a ořechových moučníků a zmrzliny. Sout lze velmi dobře využít v kuchyni pro marinování masa a přípravu čokoládových těst a krémů. Teplota pro servírování by měla být 8-12 °C, kdy dochází k plnému zvýraznění chutí a vůní typických pro Stout.
Primator 13
Irish Dry Stout
tmavý ležák svrchně kvašený filtrovaný pasterizovaný

Obj: 4.7%
Složení:voda, ječné slady, oves, upravený anglický chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Ležák 11%

světlý ležák
2009
Primator 07
ilustrační obrázek
Spodně kvašené pivo se střední plností, jemnou hořkostí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma.
V roce 2009 představil Primátor zcela nové pivo, odlišné od stávající produkce, především svojí výraznou jemnou hořkostí a velkou pitelností. Pivovar tak navazuje znovu na tradici vaření tohoto typického českého ležáku, jehož popularita v posledních letech velmi stoupá. Jedná se o spodně kvašené pivo vyrobené klasickou technologii z českých surovin. Je vařeno dvourmutovým způsobem z moravského ječného sladu a dvou druhů žateckého chmele. Hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích a dozrává v ležáckých sklepech s minimální dobou zrání 50 dnů a tím je docíleno příjemného osvěžujícího řízu. Pivo má zářivou zlatavou barvu s výraznou jiskrou a sněhově bílou hustou pěnou. Originální vůně moravského sladu a aroma žateckého chmele dodaly pivu střední plnost. Nezaměnitelnou lahodnou chuť a vůni dává pivu český slad vyrobený z moravského jarního ječmene. Příjemnou hořkost pivo získalo svařením jemných hořkých chmelů. Právě tento jedinečný zážitek po napití ponechává na jazyku pocit příjemné, pozvolna se ztrácející hořkosti, který vybízí k dalšímu napití. Originální chuťové vlastnosti vyniknou správným čepováním na 6-8 °C.
Primator 07
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený filtrovaný pasterizovaný

EPM/Obj:11° / 4.7%
Složení:voda, ječný slad, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l, PET / KEG 15l,30l,50l, Petainer 20l
Hodnocení:

Primátor APAč

sváteční světlý ležák
2017/05
Primator 24
ilustrační obrázek
Výrazně hořké svrchně kvašené pivo, v němž dominuje aroma červeného grepu a pryskyřice.
Primator 24
American Pale Ale
světlý ležák svrchně kvašený

Obj: 4.8%
Hodnocení:

Primátor Premium Dark

tmavý ležák
Primator 11
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo se silnou plností, jemnou hořkostí, silným řízem a čistou karamelovou příchutí.
Tradiční historické metody výroby, vybroušené k dokonalosti, nabízejí dnešním konzumentům nezaměnitelnou chuť 4 druhů sladů ve vyváženém poměru a záruku kvality jenž dokazuje největší počet ocenění v rámci našeho sortimentu. Velmi oblíbené je ve Skandinávii, zejména ve Švédsku. Při ochutnání vás pohltí čistá karamelová chuť s jemnou známkou hořkosti chmele v pozadí. Výraznou plnost dodává středně prokvašenému pivu mnichovský slad a jemné dochmelení. Nezaměnitelná je sytě krémová smetanová pěna viditelně kroužkující na skle, tmavě granátová barva a aroma pražených sladů. Protože zlepšuje trávení a dokresluje chuť pokrmu, hodí se k pečeným masům, divočině, topinkám, ale i k sladkým zákuskům. Je velmi oblíbenou surovinou pro vaření (např. vuřty na černém pivě).
Primator 11
Czech Dark Lager / Bohemian Dunkel
tmavý ležák spodně kvašený filtrovaný pasterizovaný

Obj: 4.8%
Složení:voda, ječné slady, cukr, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Jarní pivo

jarní zelený ležák
2016/04
Primator 19
ilustrační obrázek
Spodně kvašený ležák výrazné jiskrné zlatozelené barvy s jemnou hořkosladovou příchutí a vůní s přídavkem mladého zeleného ječmene zrál v ležáckých tancích dlouhých 60 dní.
Special Beer
zelený ležák spodně kvašený


Hodnocení:

Primátor Medové pivo

sváteční světlý ochucený ležák
2017/12
Primator 25
ilustrační obrázek
Sváteční světlé speciální pivo s přídavkem javorového medu z nedaleké vesnice Rokytník v malebném podhůří Krkonoš. Med je do piva vmícháván za studena během sudování. Jedná se o ležák, tudíž je kvašeno našimi spodními kvasinkami. V pivu žádný cukr není, jedná se o plnosladové pivo. Byly použity nové české odrůdy chmelů, jako je Rubín, Harmonie a samozřejmě i ŽPČ.
Flavoured Mixed Beer
světlý ochucený medový ležák spodně kvašený


Hodnocení:

Primátor Hron

světlý ležák
Primator 05
ilustrační obrázek
Pivo HRON® je vyrobeno dle zachovaných původních historických receptur z prvorepublikového období.
Jedna z nejvýznamnějších etap historie Náchodského pivovaru je nerozlučně spojena se dvěma jmény. Jednak dlouholetého význačného náchodského sládka Františka Pittermanna a dále jeho kolegy, správce pivovaru, Otty Dítěte, kteří spolu působili v obecním pivovaru v 30. a 40. letech minulého století. Především správce pivovaru Otta Dítě, který většinu života prožil právě v pivovaru, po sobě zanechal písemný archiv, jehož součástí byl i vlastní rukou s mnoha poznámkami psaný Deník. Tento materiál, obsahující i původní receptury jednotlivých piv z tohoto období, se pak pro následné generace sládků stal nenahraditelnou studnicí inspirace při tvorbě receptur vyráběných piv. Jednu z těchto historických receptur z roku 1935 téměř po 80 letech oprášil současný sládek pivovaru a použil ji pro vaření nové značky z produkce náchodského pivovaru - piva HRON. To že pro název piva bylo použito jméno, spojené se založením města Náchoda není náhoda. Historická postava zakladatele města Hrona respektive jeho příslušnost k rytířskému stavu symbolizovala vždy vzor ctností a ochranu společenských hodnot. A právě k těmto hodnotám - tradici a poctivosti i u pivovarského řemesla, se chtějí současní pivovarníci z Náchoda přihlásit k odkazu svých předků a vzdát tak hold mnoha setleté historii vaření piva v Náchodě.
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený filtrovaný pasterizovaný

EPM/Obj:12° / 4.9%
Plnění:KEG 30l,50l
Hodnocení:

Primátor English Pale Ale

polotmavý ležák
2002
Primator 03
ilustrační obrázek
Svrchně prokvašené pivo tmavé jantarové barvy, bohatým chmelovým aroma a specifickou hořkou chutí po originálních anglických chmelech.
Svrchně kvašený polotmavý ležák anglického typu. Pivo tmavé jantarové barvy, bohatého chmelového aroma a specifické hořké chuti po originálních anglických chmelech, které jsou ve srovnání s žateckým chmelem drsnější. Po ochutnání zanechává v ústech na patře suché nahořklé doznívání. Říz tohoto piva je oproti českým ležákům slabší. K tomuto pivu zcela jistě patří typické anglické národní jídlo Fish and Chips – obalovaná smažená ryba v těstíčku a hranolky. Je možné kombinovat i s tradičními českými jídly jakými jsou pečená kachna, vepřové pečeně nebo steaky či klobásky na grilu. Primátorský English Pale Ale je pivem pro opravdové gurmány. Podáváme ve speciální sklenici na vrchu mírně otevřené, vychlazené na 10-13 °C.
Primator 03
English Pale Ale / India Pale Ale
polotmavý ležák svrchně kvašený filtrovaný pasterizovaný

Obj: 5%
Složení:voda, ječné slady, pšeničný slad, oves, upravený chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Weizenbier

světlý pšeničný ležák
2002
Primator 15
ilustrační obrázek
Svrchně kvašené světlé pšeničné nefiltrované kvasnicové pivo specifické vůně, chuti i vzhledu.
Silnou intenzitou chuti, v níž převládá osvěžující pšenice s nádechem banánu, a příjemnou hřebíčkovou vůní typickou pro piva tohoto typu se vyznačuje Weizenbier. Má silný říz, střední plnost a charakteristická je i lehká hořkost jemného žateckého chmelu. Na první pohled ho velmi dobře poznáte. Je to nefiltrované vysoce pěnivé pivo světle žluté barvy s opálovým zákalem, způsobeným kvasinkami a vyšším obsahem bílkovin. Doporučujeme zejména ke steakům a jiným výrazným masům, jako je kachna či vepřová pečeně. Lze jej také kombinovat s karbanátky, klobásami, mořskými plody a velmi měkkými sýry, např. mozzarellou. Samotné pivo by se mělo velmi opatrně nalévat do typicky štíhlé vysoké sklenice na vrchu mírně uzavřené, která podporuje zachování bohaté a husté pěny. Pokud se zdá, že je zákal nedostatečný, před dolitím zbytku lahve jí zakroužíme, aby se do piva převedl zbytek usazeniny. Je možné jej podávat s plátkem citronu při teplotě 6-8 °C. Řadí se spíše mezi sváteční pivo, které si rády, díky nepříliš hořké chuti, vychutnají i ženy. Stává se trendem současnosti.
Primator 15
Weissbier / Weizen / Weißbier
světlý pšeničný ležák svrchně kvašený nefiltrovaný pasterizovaný

Obj: 5%
Složení:voda, pšeničný slad, ječný slad, žatecký chmel, kvasinky
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Huhňák PREMIUM 12°

světlý ležák
Primator 23
Pivo vařené na zakázku pro firmu CBA Nuget, na základě jasně specifikovaných kritérií podle staré receptury Františka Huhňáka.
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený

EPM:12°
Hodnocení:

Primátor Polotmavý 13%

polotmavé speciální pivo
Primator 09
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo se střední plností, originální harmonické lehké karamelové příchuti a vůně, s jemnou chmelovou hořkostí a s příjemným osvěžujícím řízem.
Použitím karamelového a pšeničného sladu při vaření bylo docíleno nové chuťové varianty, která vystihuje veškeré charakteristiky řezaného piva. Záměrem bylo spojit kvality světlého a tmavého piva tak, jak se to běžně dělá v restauracích. Vznikl tak polotmavý středně prokvašený speciální ležák jantarové barvy, který s sebou přináší lehkou sladší karamelovou příchuť i vůni, osvěžující říz, střední plnost a jemnou hořkost. O jeden stupeň lepší ležák nemá v čechách dlouholetou tradici. Přesto je velmi oblíbený u pivních fajnšmekrů a ocení ho i mlsné jazýčky žen. Typická je světle krémová dlouhotrvající hustá pěna. Hodí se ke každé sváteční příležitosti jako doprovod kořeněných jídel, drůbeže či grilovaných ryb. Servírujeme při teplotě 7-9 °C v úzké sklenici z tenkého skla.
Primator 09
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
polotmavé speciální pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

EPM/Obj:13° / 5.5%
Složení:voda, ječné slady, žatecký chmel, pšeničný slad
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor India Pale Ale

světlé speciální pivo
Primator 17
ilustrační obrázek
Pro přípravu IPA používáme čtyři druhy sladů a sedm druhů chmelů původem z celého světa. Díky tomu je docíleno příjemné sladové chuti, jemné hořkosti s narůstající výraznou intenzitou a smyslné, pryskyřičnato-ovocné vůně, která Vás myslí zanese na vzdálená místa Orientu.

IPA doporučujeme ke steakům, divočině a orientální kuchyni. Příznivé schopnosti hořkých látek na zažívání ocení lidé, kterým chutnají tučná jídla. Gurmánský zážitek vám přinese jeho kombinace s měkkými sýry s méně výraznou chutí a s kvalitními paštikami.
Primator 17
India Pale Ale
světlé speciální pivo svrchně kvašené nefiltrované pasterizované

Obj: 6.5%
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Exkluziv 16%

světlé speciální pivo
Primator 04
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo se silnou plností, jemnou výraznou hořkostí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma.
Exkluziv je chloubou našeho pivovaru díky velkému počtu udělených ocenění. V červenci 2012 získal prestižní ocenění „Nejlepší ležák světa“ udělovaný v Londýně britským odborným časopisem „Beers of the World“. Chutná především znalcům vysokostupňových speciálů, kteří ocení jeho výraznou plnost a doznívající neotřelou nasládlou příchuť pravého moravského sladu. Ve světě je známé jako „Doppell bock“. Jde o středně prokvašené pivo sytě zlatavé barvy s hustou pěnou a silnou sladovou vůní. Díky vyššímu obsahu alkoholu (7,5%) zahřeje i malé množství. Zejména v chladných měsících může být zdrojem energie při venkovních aktivitách, např. zabíjačkách či grilováních. Díky své jemné hořkosti a silnému řízu zvýrazní chuť každého druhu masa z krůty. Hodí se také k těžším jídlům. Pro zvýšení pivní kultury podáváme ve sklenkách z tenkého skla vychlazené na teplotu 7-8 °C.
Primator 04
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlé speciální pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

EPM/Obj:16° / 7.5%
Složení:voda, ječný slad, cukr, žatecký chmel
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Rytířský 21%

světlé speciální pivo
Primator 12
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo se silnou plností, jemnou výraznou hořkostí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma.
Toto výjimečné extravagantní středně prokvašené pivo je určeno pro pravé pivní rytíře moderní doby. Koncentrace přírodní energie ze sladů a vysoké procento alkoholu (9%) jsou již při konzumaci malého množství zárukou nevšedních chuťových zážitků. Jde o nejsilnější světlé pivo České republiky, které se vyznačuje medově nasládlou chutí jejíž unikátnost spočívá v použití pšeničného sladu, který ji celkově obohacuje a zjemňuje. Vysoký obsah žateckého chmele vnáší do chuti jemnou hořkost, díky níž pivo podporuje trávení a proto je vhodné jako digestiv. Ze sympatické pěny, která pokrývá rezatě-zlatavý mok, čiší vůně použitých surovin. Kvalitu zaručuje dlouhodobé zrání - až 3 měsíce. Podává se v sektové sklence malého objemu k chuťově výrazným sýrům a paštikám.
Primator 12
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlé speciální pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

EPM/Obj:21° / 9%
Složení:voda, ječné slady, žatecký chmel, pšeničný slad, cukr
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Double 24%

tmavé pivo
Primator 02
ilustrační obrázek
Pivo s výraznou nasládlou plnou chutí sladového aroma přecházející v jemnou hořkost.
Double je tmavý speciál typu Porter. Je výzvou pro všechny smysly každému, kdo umí vychutnat něco neobvyklého a zajímavého. Čtyřiadvaceti procenty původního extraktu a 10,5% alkoholu je Double nejsilnějším českým pivem od roku 1990 a jedním z nejsilnějších v Evropě. Bedlivě střežený poměr surovin (5 druhů sladů – český, bavorský, karamelový, barvící a pšeničný) dává základ jedinečné chuti, ve které dominují pražené slady. Vysoký obsah čistého extraktu, který žaludek okamžitě zpracovává, může vyvolat gejzír energie a navnadit smysly. Proto jej doporučujeme jako „pivní aperitiv“. Často bývá označován jako tzv. „černá viagra“. Antracitově sytě tmavý mok s krémovou pěnou vynikne ve vysoké sklenici na nožce, která vyzdvihne tento jedinečný šperk náchodského pivovaru. Dokonalý průvodce dezertů, zákusků se paradoxně hodí i k pálivým jídlům. Je to gurmánské pohlazení pro vaše chuťové pohárky.
Primator 02
Porter
tmavé pivo spodně kvašené filtrované pasterizované

EPM/Obj:24° / 10.5%
Složení:voda, ječné slady, cukr, žatecký chmel, pšeničný slad
Plnění:sklo NWR 0.5l / KEG 15l,30l
Hodnocení:

Primátor Premium

světlý ležák
Primator 10
ilustrační obrázek
Středně prokvašené pivo se silnou plností, s jemnou výraznou hořkostí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma.
Chuťová rozkoš, kterou zažijete všemi smysly ve vás okamžitě vyvolá touhu po dalším napití. Podobně je tomu u každého piva typu „Bohemian style“ a proto je česká dvanáctka známá po celém světě. Premium je chloubou našeho sládka, který pro ni vybírá jen ty nejkvalitnější suroviny. Pečlivý proces výroby ukončuje dlouhodobé zrání při teplotě 1°C. Má silný říz, jiskrnou zlatavou barvu a dlouhotrvající bílou pěnu. Na jazyku zanechá pocit pozvolna se vytrácející hořkosti. Je šťávou života, vhodné jak pro okamžiky radosti i strasti. Jednoduše pro chvíle, kdy si chcete pivo opravdu vychutnat. Doporučujeme ke špízům, salátům, steakům a vepřové pečeni. Podáváme pečlivě vychlazené ve vysoké originální sklenici. Toto prestižní pivo tvoří charakteristickou a nezaměnitelnou image náchodského pivovaru.
Primator 10
Czech Pilsner / Bohemian Pilsner / Premium Pale Lager
světlý ležák spodně kvašený filtrovaný pasterizovaný

Obj: 12%
Plnění:sklo ALE 0.33l, NWR 0.5l / KEG 15l,30l,50l / plech 0,33l
Hodnocení:

Primátor Chipper hruška a zázvor

světlý pšeničný ochucený míchaný nápoj
2013
Primator 16
ilustrační obrázek
Ochucené pivo CHIPPER s příchutí šťavnaté hrušky a zázvoru. Základem nápoje s nižším obsahem alkoholu je svrchně kvašené pšeničné pivo smíchané s ovocnou limonádou na bázi hrušky a zázvoru s převládajícím podílem čerstvé hrušky.
Harmonická kombinace vybraného ovoce společně se světlým kvasnicovým pivem vytváří ideální osvěžující nápoj, který oceníte v horkých dnech, při zábavě s přáteli nebo při sportovních aktivitách. Nápoj je určen nejen milovníkům piva vyhledávajících nové chuti, ale i ženám, mladým lidem a všem aktivním konzumentům, kteří hledají osvěžení, chtějí nabrat energii, ale zároveň zůstat fit a dobře naladěni.

Vaření piva ukončeno.
Pivo není dostupné od uzavření pivovaru.
Radler
světlý pšeničný ochucený míchaný nápoj svrchně kvašený nefiltrovaný

Obj: 2%
Zveřejněno se souhlasem 'Primátor a.s.'02.01.2018 11:230 x4.680 x