Pivotéka pivovaru Ládví Cobolis

piva pivovaru Ládví Cobolis setříděná podle objemu alkoholu

Cobolis Summer Ale 6

letní světlé lehké pivo
2018/06
Cobolis 09
Letní ALE se stupňovitostí pouze 6. vařený ze 6 sladů a 6x chmelený. Rozhodně nečekejte žádnou nudnou vodu. Alkoholem je však pod 2%, což v létě potěší. Tělo odpovídá spíš na silnější pivo a je nádherně hořké. Kdo ochutná zamiluje se do nespočet tónů a chutí tohoto piva.
English Summer Ale
světlé lehké pivo svrchně kvašené

EPM/Obj:6° / 1.9%
Hodnocení:

Cobolis Výčepní 10

světlé výčepní pivo
2018/06
Cobolis 07
Poctivá česká 10ka vařená na dva rmuty z plzeňských sladů a žateckých chmelů nabízí vyvážené sladové tělo a slušnou dávku chmelové hořkosti. Zapomeňte na výčepní o kterém by jste řekli že je jak voda, takové rozhodně není.
Czech Pale Lager
světlé výčepní pivo spodně kvašené

EPM/Obj:10° / 3.8%
Hodnocení:

Cobolis Nevada Ale 11

letní světlý ležák
2018/05
Cobolis 03
Nevada je klasická APA s lehkým sladovým tělem, výraznou chmelovou vůní a střední hořkosti. Americké chmele Citra a Cascade dávají Nevadě vůni citrusů, nejvíc mandarinek, bezového květu a lehkou kořenitost. Má lehké sladově ovocné tělo, hořkost citrusové kůry a dlouhé ovocné doznívání. Celkově je Nevada pivo lehké a velmi svěží.
American Pale Ale
světlý ležák svrchně kvašený

EPM/Obj:11° / 4.2%
Hodnocení:

Cobolis Tmavý ležák 12

tmavý ležák
2018/07
Cobolis 08
Tmavý ležák, skoro neprůhledný. Vůně karamelová, kávová, lehce sušeného ovoce a hlavně čokoládová. V chuti opět dominuje chuť čokolády, kterou doplňuje chmelová kořenitost, kávová praženost, stopa sušeného ovoce a lehce karamelový dojezd. Pokud podléháte dojmu, že tmavé pivo musí být sladké, tak náš tmavý ležák vás přesvědčí o opaku.
Czech Dark Lager / Bohemian Dunkel
tmavý ležák spodně kvašený

EPM/Obj:12° / 4.5%
Hodnocení:

Cobolis Bavorská pšenice 11

sezónní polotmavý ležák
2018/07
Cobolis 11
Letní verze našeho polotmavého pšeničného piva bavorského typu nabízí bohatý chuťový zážitek a zároveň příjemné osvěžení. Je tmavě oranžové, zakalené. Voní po hřebíčku, meruňkách a banánech. V chuti je meruňkové a chlebové, kořenité a v pozadí lehce banánové. Je příjemně nakyslé a svěží. Hořkost má velmi nízkou, říz vyšší.
German Dunkel Weizen / Dunkel Weissbier
polotmavý ležák svrchně kvašený

EPM/Obj:11° / 4.8%
Hodnocení:

Cobolis Bavorská pšenice 13

sezónní polotmavé speciální pivo
2018/05
Cobolis 02
German Dunkel Weizen / Dunkel Weissbier
polotmavé speciální pivo svrchně kvašené

EPM/Obj:13° / 5.2%
Hodnocení:

Cobolis Irish Dry Stout 13

tmavé speciální pivo
2018/06
Cobolis 06
Tmavé pivo jako sama noc vařené z devíti druhů sladů světlých, karamelových a pražených. A nesladovného praženého ječmene. Je černé s béžovou pěnou. Voní po čerstvě pražené kávě, čokoládě, kakau i karamelu. Chuť je kávová, suchá až lehce nakyslá s lehkými tóny čokolády, karamelu a oříšků. Závěr má dlouhý, příjemně suchý.
Irish Dry Stout
tmavé speciální pivo svrchně kvašené

EPM/Obj:13° / 5.2%
Hodnocení:

Cobolis American IPA 16

světlé speciální pivo
2018/06
Cobolis 05
Světlé pivo oranžové barvy, které vás jistě osloví svým bohatým aroma tropického ovoce, pryskyřic a citrusů. Tělo piva je sušenkové a ovocné, můžete v něm najít tropické ovoce, citrusy nebo hrušku a celému profilu dominuje vysoká hořkost limetkové kůry. V chmelovaru i za studena v tanku jsme použili nové americké chmely Eldorado, Azacca a Denali.
American India Pale Ale
světlé speciální pivo svrchně kvašené

EPM/Obj:16° / 6.5%
Hodnocení:

Cobolis NEIPA 16

světlé speciální pivo
2018/07
Cobolis 10
Naše IPA má zlatou barvu, je neprůhledně zakalená s bílou pěnou. Velmi silně voní po citrusech a tropickém ovoci, broskvích, jahodách, sušené citronové kůře a sladu. V chuti je hodně ovocná, ovocně sladká, lehce nakyslá a jemně smetanová s nižším řízem a nízkou hořkostí. Skoro by se ani nechtělo uvěřit, že pijete multivitamín...
New England India Pale Ale
světlé speciální pivo svrchně kvašené

EPM/Obj:16° / 7%
Hodnocení:
12.06.2018 07:420 x675 x