Kalendář pivních akcí a slavností

plánované akce všech pivovarů v České republice

Cesta pivních znalců 2017

Kdy:01.01.2017do:31.12.2017Obec:Zdroj:Cesta pivních znalců

Ochutnej řadu pivních specialit a staň se opravdovým znalcem.
Každých 14 dnů jiná pivní specialita v nabídce restaurací Cesty pivních znalců.

Začíná podzimní Svijany tour skupiny DYMYTRY

Kdy:13.10.2017do:16.12.2017Obec:ČRZdroj:Pivovar SvijanySvijany

Česká metalová kapela DYMYTRY vyráží na podzimní turné, jehož hlavním partnerem je Pivovar Svijany. Během tří měsíců odehraje koncerty na celkem šestnácti místech po celé České republice. Hostem skupiny je rock-metalová kapela KOMUNÁL.

Psy-core kapela Dymytry, která je výrazná nejen svou hudbou, ale i svou image, se opět vrací na hudební pódia a vyráží na své třetí samostatné turné s názvem Svijany tour Dymytry. Svým fanouškům zahraje to nejlepší ze své dosavadní tvorby v celkem šestnácti různých klubech po celé České republice. „Turné začíná 13. října koncertem v obci Pěnčín a končí 16. prosince závěrečným koncertem v Herálci u Žďáru nad Sázavou. Fanoušci se mohou těšit na pořádnou show, velkou dávku poctivé muziky a k tomu i několik překvapení,“ říká Josef Havlíček, manager skupiny Dymytry a dodává: „Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream nebo na místě v den konání koncertu.“

Hlavním sponzorem turné je Pivovar Svijany, který se rozhodl spojit příjemné s užitečným a přichází s kampaní Koruna na dně půllitru. „Dymytry dělá poctivou hudbu a my poctivé pivo, proto jsme rádi, že je s naším svijanským pivem můžeme na turné doprovázet. Rozhodli jsme se, že koruna z každého prodaného piva v rámci turné půjde na dobrou věc,“ uvedl Roman Havlík, ředitel Pivovaru Svijany. Během turné bude moci každý poslat svůj tip na nestátní neziskovou organizaci, které by měla konečná vybraná částka za prodaná piva připadnout. Po skončení Svijany tour Dymytry vybere odborná porota tři neziskové organizace; o konečném vítězi pak rozhodnou fanoušci na facebookovém účtu Pivovaru Svijany. Na Facebooku jsou uvedeny i podrobné podmínky kampaně.
Pivovar Svijany s kapelou Dymytry spolupracuje již několik let a pro skutečné skalní fanoušky nejen kapely, ale i svijanského piva připravuje speciální edici 2l Plechovek nejen pro chlapy Dymytry „450“. Plechovky jsou k zakoupení jak na turné kapely, tak na e-shopu Pivovaru Svijany. Kapela Dymytry už příští rok oslaví 15 let a k této příležitosti připravuje velký koncert v pražské Incheba aréně na březen 2018.

Dymytry
Česká psycore metalová kapela založená v roce 2003 Jiřím Urbanem ml. Kapela má celkem šest členů a jejich image je založená na maskách s motivy hmyzu, mohutných kytarových riffech, melodických refrénech a sugestivním zpěvu. Název skupiny Dymytry je odvozen od ruské lomotivy. Kapela vydala už čtyři alba – Neser, Neonarcis, Homodlak a poslední s názvem Agronaut.

Svatomartinské husy pro zmlsaný pusy

Kdy:08.11.2017 11:00do:12.11. 22:00Obec:Kostelec n.ČlZdroj:ČernokosteleckýČernokostelecký

1. pád kdo co husa domácí, 2. pád koho čeho husí kaldoun, 3. pád komu čemu husí paštice s povidlama na červeným víně, 4. pád koho co husu na kmíně s variací knedlů, 5. pád voláme huso na jablkách s knedlema!, 6. pád o kom o čem o huse na hruškách se špeclema, 7. pád s kým, s čím s husí roládou se švestkama a mačkanejma bramborama, na každý pád Vám svatomartinské husy nabídneme již od středy, což je pádný důvod k návštěvě piváče, kde do Vás husy a Černou svini pohrneme horem pádem. Kromě hus Vám nabídneme ptáčky, svíce, guláše, vejpečky, šnycly, smažky, tataráky a saláty. Na čepu budou mimo naši medicinelní Černou svini také speciály ze sokolovského Permona.

Zapíjačkové hody v Černokosteleckém pivovaru

Kdy:02.12.2017 11:00do:03.12. 22:00Obec:Kostelec n.ČlZdroj:ČernokosteleckýČernokostelecký

Chro chro víkend v piváči! Těště se na prdelačku, tlačenkový salát, jaterničky, jelítka a světlý prejt s V.B. a kysaným zelím, zabíjačkový guláš z plecka, srdíček, sleziny, jater a ledvinek s H.K., smaženou krkovičku s brsalátem, ovárek z hlavy s vejmrdou, ovarovou paletu ze srdíček, jazyku a bůčku nebo klasika smažák, saláty, kachna, svíce, fógl, striploin či uzený hovězí jazyk. Na odmaštění Vám roztočíme medicinelní Černou svini, naši světlou jedenáctku nebo speciály z brněnského pivovaru Hauskrecht! Naše víkendové motto zní: "baštit prejt a svini lejt - to je proč na tom světě musím bejt".

Julia show - Travesti vystoupení Crazy Goddess v Pivovaru Podlesí

Kdy:16.12.2017 20:00-23:00 hod.Obec:PodlesíZdroj:Pivovar PodlesíPodlesí

Vánoční tour Travesti show.
Hosté: Crytal Travestiová, Stacey Lyn Gold
Sobota 16. prosince od 20:00
Vstupenky a rezervace budou v prodeji v pivovaru od 1. listopadu.
190,- v předprodeji / 250,- na místě

Maxmiliánská pivní povánoční tour

Kdy:27.12.2017 13:30 hod.Obec:KroměřížZdroj:Pivovar MaxmilianMaxmilian

Černokostelecký pivovár SILVESTR 2017 a NOVÝ ROK 2018

Kdy:31.12.2017do:01.01.2018Obec:Kostelec n.ČlZdroj:ČernokosteleckýČernokostelecký

Černokostelecký pivovár si vás dovoluje pozvat SILVESTR 2017 a NOVÝ ROK 2018, více na www.pivovarkostelec.cz/silvestr nebo spravce@pivovarkostelec.cz
Piva z našeho pivovaru – 13% tmavý speciál ČERNÁ SVINĚ a 15% speciál SILVESTROVSKÝ BOCK, dobrodružná hra Putování pivovárem a kvíz od 19.00, slavnostní půlnoční ohňostroj nevídaného půvabu, tombola, živá muzika – klasické hity – ATLANTIC, gurmánské pochoutky od nevidím do neslyším (variace mlsných jazyků, žebírka na pivě, rostbíf z roštěnky, magická boule, marinovaný losos, nekonečně uzeninových a syrových nákrojů, dršťková polévka, pivovarské domácí brambůrky, sýrové a vepřové rolády, obří nadívaný krocan, tatarák, zvěřinové kuličky v pikantní omáčce, filírovaný hovězí pupek, grilovaná kuřecí křidélka s pikantní omatlávkou, obložená vepřová kost, šunková kýta, kuřecí a vepřové řízečky, sladkosti, zeleninové a ovocné mísy, novoroční čočka s ovárkem), cena za odpolední, večerní a noční menu, program a půlnoční přípitek ve formě dvoudecky sektu je 650,-/hlava (bez ostatních nápojů), začátek od 17.00, rezervace: spravce@pivovarkostelec.cz

Silvestr 2017 v Pivovaru Monopol

Kdy:31.12.2017 18:30 hod.Obec:TepliceZdroj:Pivovar MonopolMonopol

Silvestrovský večer v Kamenici nad Lipou

Kdy:31.12.2017 19:00 hod.Obec:Kamenice nad LipouZdroj:Pivovar Kamenice nLKamenice nad Lipou

Silvestrovský večer v pivovaru?
Jak je libo! ;)

Připravena je silvestrovská prohlídka s poutavým výkladem o provozu a historii pivovaru, kde nebude chybět ani ochutnávka. Hudebně Vás provede večerem až do nového roku kapela Tři veteráni. A co se týče jídla a pití, toho bude dostatek pro každého, především piva. :)

Rezervace v kanceláři pivovaru nebo v pivnici. :)

Riegrovka 80 Silvestr Párty

Kdy:31.12.2017 20:00 hod.do:01.01.2018Obec:OlomoucZdroj:Minipivovar RiegrovkaRiegrovka

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.11.12.2017 14:4112/1.121