Pivní soutěže

Pivovar Samson pořádá exkluzivní soutěž pro fanoušky

Od:09.05.2018do:22.05.2018Zdroj:Pivovar SamsonSamson

Budějovický Pivovar Samson je v České republice oficiálním pivem Mistrovství světa ve fotbale v Rusku. Díky tomu pořádá exkluzivní soutěž, která výhercům umožní získat zájezd pro dvě osoby na semifinále šampionátu v Moskvě.

„Pivovar Samson patří k tomu nejlepšímu v naší branži. Rádi se proto spojujeme s těmi nejlepšími v nesledovanějším kolektivním sportu planety, kterým je fotbal. Partnerství letošního Mistrovství světa ve fotbale v Rusku nám umožňuje naše členství v belgicko–brazilské pivovarnické skupině AB InBev,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Pivovar Samson připravil pro spotřebitele mimořádnou soutěž, která potěší hlavně fotbalové fanoušky. „Hlavní cenou je zájezd pro dvě osoby na semifinále fotbalového šampionátu. Dalších deset výherců si rozdělí fotbalové míče s emblémem turnaje, dvě stovky dalších lidí dostanou trička a otvíráky s logem Samson,“ dodává Dřevikovský.

Soutěž probíhá od 9. do 22. května. Stačí si z limitované edice pivních lahví světlého ležáku Samson 12 v supermarketech a hypermarketech sítě Albert stáhnout potřebný kód a vyplnit připravený formulář na nových internetových stránkách pivovaru www.samson.cz/soutez. Výsledky budou vyhlášeny na webu 23. května.

Soutěž je součástí intenzivnější marketingové podpory nejstaršího českobudějovického pivovaru. Samson v květnu spustil nové internetové stránky, které zdůrazňují kořeny pivovaru v jihočeské metropoli. V sobotu 23. června se také uskuteční první ročník Samsonfestu, kdy se brány pivovaru otevřou široké veřejnosti. Ani letos navíc nebude Samson chybět na výstavě Země živitelka, která proběhne od 23. do 28. srpna v areálu českobudějovického výstaviště.

Pivovar Samson, a.s., České Budějovice patří do portfolia belgicko-brazilské společnosti AB InBev, která je největším světovým pivním koncernem. Mezi jeho další značky patří například Stella Artois, Corona či Foster´s. Česká republika jako pivní velmoc si v jeho portfoliu získává čím dál důležitější postavení, čemuž napomáhá investování do jejích tradičních značek, jako je právě Samson.

Vyhrajte lístky na řízenou degustaci pivovaru z Kamenice nad Lipou

Od:23.04.2018do:25.04.2018Zdroj:Brněnský deníkKamenice nad Lipou

Soutěžte s Deníkem Rovnost a Piváriem Zelená kočka o vstupenky na výjimečnou degustaci pivovaru z Kamenice nad Lipou v nejlepším pivním pubu České republiky dle Czech Beer Awards – Piváriu Zelená kočka v brněnské Dvořákově ulici.

Chcete lístky na tuto degustaci ve čtvrtek 26. dubna? Odpovězte na jednoduchou otázku:

Ve kterém roce ukončil výrobu původní pivovar v Kamenici nad Lipou?

Vybraný výherce dostane vstup pro dvě osoby na degustaci piv výše zmíněné kvalitní moravské značky.

Odpovídejte do středy 25. dubna 15.00 na e-mailovou adresu dagmar.slagorova@denik.cz a nezapomeňte uvést své jméno, adresu a telefonní kontakt. Výherce kontaktujeme ve středu odpoledne.

Pivárium Zelená kočka pořádá řízené degustace zhruba desetkrát do roka a tato je další z nich.

S Ogarem na cestách !!!

Od:01.03.2018do:30.09.2018Zdroj:Pivovar OgarOgar Kunčice

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ S OGAREM NA CESTÁCH !!!
Kdo nám od 1.3. do 30.9. pošle fotografii Ogara z větší dálky, získává od nás basu Ogarů pole vlastního výběru !!!
První místo tímto snímkem z Keni zatím drží pan Dalibor.

Soutěž Pivovaru Květnice

Od:12.02.2018do:26.02.2018Zdroj:Pivovar KvětniceKvětnice

O co hrajeme? Vítěz naší soutěže získá poukaz ve výši 1000 Kč na sortiment našeho ? Pivovaru. Výběr je jen na vás.
➡️ Jak se zapojit? Stačí být našim fanouškem a do komentáře pod soutěžní příspěvek označit svoje 2 přátele o kterých si myslíš, že by o cenu měli zájem. ?
Konec soutěže a losování 26. února.

Valentýnská soutěž s Nachmelenou Opicí

Od:12.02.2018do:16.02.2018Zdroj:Nachmelená OpiceNachmelená Opice

Ahoj opičáci,
vyhlašujeme na tento týden Valentýnskou soutěž. Stačí poslat nebo sdílet zamilovanou fotku. Podmínka je, aby na fotce figurovalo naše pivo a můžete vyhrát 4 PACK piva a namíchat si jej dle vlastního výběru. Soutěž trvá do pátku 16.2.2018 do 12:00 hodin. Odpoledne tentýž den vyhlásíme vítěze. Cenu umíme doručit kdekoliv po celé ČR.

Olympiáda začíná a Bělečský car na sport přepíná ...

Od:09.02.2018do:25.02.2018Zdroj:Pivovar U HuškůU Hušků

‼️Pivovar U Hušků vyhlašuje olympijskou soutěž.‼️
✅1. cena 0,2hl sud
✅2. cena 0,1 hl sud
✅3. cena PET lahev
Sportu a pivu zdar.

Soutěžte s Královským pivovarem Krušovice o perfektní vánoční dárek

Od:07.12.2017do:20.12.2017Zdroj:Muži v ČeskuKrušovice

Lámete si hlavu s originálními dárky k Vánocům? A milujete pivo? Tak pro vás máme naprostou bombu. Vyhrajte pro sebe či někoho blízkého pivní sommelierský kurz v Krušovicích. Kurzy budou probíhat v příštím roce v termínech 17.března, 16.června a 13.října.

Pivovar se pyšní nejen bohatou historií, ale především pivem královské chuti. To se zde vaří již od roku 1581. Krušovice si vždy zakládaly na tom, že vaří pivo z českých surovin. Je to hlavně prvotřídní žatecký chmel, ječný slad z českého dvouřadého ječmene, který dává pivu spolu s chmelem jeho typickou „pitelnost“, a v neposlední řadě kvalitní voda z křivoklátských lesů. To vše s kumštem a láskou zdejších sládků vytváří nezaměnitelný výsledek.

Kvalita piva se na počátku 16. století ověřovala tak, že si sládek Šimon musel sednout na pivem namočenou lavičku a počkat, až uschne. Pokud lavička zůstala přilepená k jeho kalhotám, bylo pivo v pořádku. Dnes se kvalita a chuť piva zkouší jinak. Chcete vědět jak? Zapojte se do soutěže a vydejte se jedinečnými zážitky do Krušovic.

Získáte zde základní teoretické a praktické zkušenosti a naučíte se, jak si pivo nejlépe vychutnat. Během speciálního celodenního kurzu, určeného milovníkům zlatavého moku všech věkových kategorií, se seznámíte s historií piva a jeho základním dělením. Vyškolený degustátor vám ukáže, které chutě v pivu hledat, a osvětlí, proč vznikají nežádoucí chuťové a čichové vjemy. Sami si budete moci vyzkoušet, jak se pivo hodnotí na degustačních soutěžích, a které potraviny zvýrazní jeho chuť.

Krušovice se snaží propagovat takzvané párování piva s jídlem. Hořké látky chmele podporují trávení, proto stálo pivo vždycky bok po boku české kuchyni, a to hlavně těžkým jídlům jako je knedlo-vepřo-zelo nebo guláš. V Krušovickém pivovaru se ale snaží ukázat, že pivo má i svou jemnou, luxusní stránku, která se ve spojení s určitou chutí rozvine nebo ji vhodně doplní. Postup, který je známý spíše v souvislosti s vínem, dělá z pití piva nevšední zážitek. Při degustaci lze pivem akcentovat předkrm, hlavní jídlo, a dokonce i dezert.

Chcete se stát pivním someliérem nebo získat možnost věnovat opravdu jedinečný dárek svým přátelům či rodině? Stačí znát odpověď na otázku:

V jakém roce byl založen Královský pivovar Krušovice?

a) 1581
b) 1851
c) 1415
d) 1889

Podmínky pro účast: Sledovat na Instagramu účet Muži v Česku a na Facebooku být naším fanouškem. Být starší 18. let. Správné odpovědi posílejte do soukromých zpráv Facebooku Muži v Česku. Ne do komentářů.

Od:29.11.2017do:13.12.2017Zdroj:Babinet.czLitovel

Zúčastněte se naší soutěže a 5 z vás může vyhrát soutěží balíček od Pivovaru Litovel. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!
Balíček bude obsahovat: Kolekci Litovelského Sládka, multipack Litovel Ale a dárkové předměty.
I když nebudete v soutěži úspěšní, tak zde je několik tipů na vánoční dárky pro milovníky pivních speciálů

Kolekce Litovelského sládka pro skutečné pivní znalce
Kolekce litovelského sládka je ideální vánočním dárkem nejen pro pivaře. V setu najde obdarovaný čtyři dvojice pivních speciálů, které by neměly uniknout vytříbené chuti příznivců tohoto pěnivého nápoje. Ochutnat tak mohou svrchně kvašený Litovel ALE, nefiltrovaný polotmavý a výjimečně silný Litovel Gustav, nefiltrovaný světlý ležák Litovel Václav, uvařený na počest svatého Václava, patrona všech pivovarníků, a světlý filtrovaný Litovel Sváteční speciál. Potěšte své milované unikátní chutí vybraných českých piv z pivovaru Litovel.
Cena: od 159 Kč vč. DPH

Multipack výjimečně hořkého Litovel ALE potěší fajnšmekry
Chuťové buňky opravdových pivních fajnšmekrů potěší intenzivní a dlouhotrvající hořkost Litovel Ale, které je dosahováno tradiční přípravou piva britského typu spočívající ve svrchním kvašení . Vyvážený a litovelským sládkem pečlivě vyladěný poměr tří druhů chmele a tří druhů sladu, podtržený zlatavě jantarovou barvou. To vše je doplněno aromatem tropických plodů a typickou květinově kořeněnou vůní, které do tohoto nápoje vnesly vyladěné poměry netradičních chmelů.
Cena: od 159 Kč vč. DPH

Darujte zážitek z vaření piva v minipivovaru
Pokud máte doma milovníka piva, který zlatavému moku s pěnivou čepicí nikdy neodolá, dopřejte mu možnost uvařit si vlastní pivo, které si vyladí přesně podle svých chuťových pohárků. Darujte mu dárkový poukaz na vaření piva v Pivovaru Litovel. Pod odborným dohledem sládka si v prostorách litovelského minipivovaru může každý uvařit pivní speciál podle doporučených či vlastních receptur. Více informací najdete na www.litovel.cz.
Cena: na stránkách pivovaru

Soutěž Plavčík

Od:16.10.2017do:29.10.2017Zdroj:Žatecký pivovarŽatec

Dnešním dnem startuje nová soutěž Plavčík.
Stačí poslat fotku ze své letní párty, anebo oslavy s přáteli, své jméno, příjmení, telefon a celou adresu bydliště. Dát "like" tomuto příspěvku a stránce Žatecký pivovar. To vše nám pošlete do 29. 10. 2017 na e-mail: soutez@zateckypivovar.cz

1. 11. 2017 zde vyhlásíme pět soutěžících, kteří získají jako výhru jeden karton (20x0,5 l) piv Plavčík.

Těšíme se na vaše soutěžní příspěvky.
Pravidla soutěže najdete zde: http://www.zateckypivovar.cz/…/…/PRAVIDLA_soutez_Plavcik.pdf

Vyhraj sud piva Rychtář Rataj

Od:25.08.2017do:02.09.2017Zdroj:Pivovar RychtářRychtář

Dnes tu pro vás mám prvotřídní pivo z hlineckého pivovaru Rychtář. Zasoutěžíme si o velký sud 50 litrů piva Rychtář Rataj. A ještě pro vás mám jednu pozvánku. Přijďte na Den s Rychtářem, který se koná dne 2.9.2017. Čeká vás bohatý hudební program, kde vystoupí skupiny No Name, Alkehol, Sto zvířat a další. A také samozřejmě skvělé pivo z pivovaru Rychtář. :)
1) lajkni Fofrvýhry
2) lajkni Pivovar Rychtář
3) soutěž můžeš sdílet
4) jdi na www.rychtar.cz/uvod a do komentu mi napiš, jaké hlinecké pivo Rychtář ti nejvíce chutná
Dnes večer bude sud piva Rychtář Rataj jednoho z vás, Marek :D.
Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ní neručí.

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.14.05.2018 14:5389/89